Sedemročná záruka na nový model Kia Sportage

Každý model Kia Sportage bude profitovať so svojej sedemročnej/150 000 km záruky, podobnou záruke Kia cee’d. Spoločnosť Kia bude ponúkať túto výhodnú sedemročnú/150 000 km záruku aj spätne klientom, ktorí si už v minulosti zakúpili model 2008. Tento ústretový krok je odzrkadlením zvýšenej kvality pri výrobe posledných modelov Sportage.

Nový model Kia Sportage má mierne zmenený vonkajší dizajn, medzi hlavné črty vylepšeného zovňajšku patrí nový štýl prednej mriežky, väčšie bočné zrkadlá, nové zliatinové disky, rozšírený výber farieb ako aj nárazníkov vo farbe karosérie a to vo všetkých výbavách.

V rámci vnútorného dizajnu boli vylepšené predné sedadlá, s predĺženou (+ 40 mm) a rozšírenou (+ 20 mm) sedacou časťou, ponúkajúcou lepšie pohodlie a komfort. Zníženie hlučnosti sa dosiahlo zmenou umiestnenia bočných zrkadiel a vylepšeným tesnením elektricky ovládaného strešného okna.

Kia Sportage 2008 má taktiež o 12,5% vyššiu vlečnú kapacitu ako predchádzajúci model, s hmotnosťou maximálne 1 800 kg. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre kúpu nového modelu Kia Sportage, si budú môcť vybrať z 10 farieb karosérie a dvoch variantov vnútorného prevedenia.