Aktuálne pracovné pozície / Current Positions

Montáž

Brigádnik / Operátor

Náplň práce:
- Montáž interiérových a exteriérových častí karosérie
- Finálne kompletizovanie automobile
- Podpora výrobného procesu na výrobných oddeleniach (Montáž,Karosáreň,Lakovňa,Motoráreň)
Miesto výkonu práce:
Teplička nad Váhom
Pracovný pomer:
Jednoročný kontrakt, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
Nástup:
01.05.2017
Kvalifikačné predpoklady:
- Študent strednej alebo vysokej školy / univerzity
Iné požiadavky:
- Prax v automobilke na podobnej pozícií alebo u dodávateľa výhodou
- Nutné potvrdenie o návšteve školy
- Ochota pracovať na zmeny a v sobotu
Ponúkame:
- Motivujúcu finančnú odmenu
- Práca s najmodernejšími technológiami
- Práca v príjemnom a čistom prostredí

Dátum pridania:
16.03.2017

Ak máte záujem, prosíme, vyplňte si ONLINE PRIHLÁŠKU (AJ alebo SJ) alebo nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis
s uvedeným názvom pozície emailom na recruit@kia.sk alebo poštou na adresu: Kia Motors Slovensko s.r.o., P.O.Box 2, 01301 Teplička nad Váhom.

Budeme kontaktovať iba úspešných kandidátov.

« naspäť