Aktuálne pracovné pozície / Current Positions

Výroba a montáž motorov

Operátor CNC

Náplň práce:
- Obsluha CNC strojov na obrábacej linke
- Výroba hlavných častí motora - hlava, kľuka, blok
- Kontrola kvality a meranie obrábaných dielov
- Úprava a nastavovanie parametrov v riadiacom systéme Sinumerik
alebo Heidenhain
- Výmena nástrojov a prevádzková údržba CNC strojov
Miesto výkonu práce:
Teplička nad Váhom
Pracovný pomer:
Jednoročný kontrakt, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
Nástup:
01.04.2017
Kvalifikačné predpoklady:
- Stredná priemyselná škola strojnícka s maturitou
- Stredné odborné učilište strojnícke s maturitou
- Stredná odborná škola strojnícka s maturitou
Iné požiadavky:
- Základná znalosť konštrukcie dieselových a benzínových motorov nevyhnutná
- Znalosť čítania technickej dokumentácie nevyhnutná
- Prax operátora CNC strojov výhodou
- Znalosť programov Sinumerik alebo Haidenhein nevyhnutná
- Manuálne zručnosti, ochota vzdelávať sa a zodpovednosť
- Základná znalosť anglického jazyka
Ponúkame:
- Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií
- Dochádzkový bonus
- Koncoročný bonus
- Bonus za splnenie výrobného plánu
- Preplácanie nadčasov (vrátane víkendov, prípadne sviatkov)
- Príplatky za poobednú a nočnú prácu
- Zabezpečenie dopravy v rámci žilinského kraja novými klimatizovanými autobusmi
- Zľavy na nákup automobilov značky KIA
- Bohatý sociálny program
- Práca s najmodernejšími technológiami
- Práca v príjemnom a čistom prostredí
a mnohé iné...
Ďalšie informácie:
- Práca v trojzmennej prevádzke
- Práca v stoji a práca s nástrojmi
Dátum pridania:
15.03.2017

Ak máte záujem, prosíme, vyplňte si ONLINE PRIHLÁŠKU (AJ alebo SJ) alebo nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis
s uvedeným názvom pozície emailom na recruit@kia.sk alebo poštou na adresu: Kia Motors Slovensko s.r.o., P.O.Box 2, 01301 Teplička nad Váhom.

Budeme kontaktovať iba úspešných kandidátov.

« naspäť