Aktuálne pracovné pozície / Current Positions

Údržba

Elektrotechnik strojov a zariadení - Motoráreň

Náplň práce:
- Elektrotechnické a mechanické práce na oddelení Motoráreň
- Údržba a oprava strojov, prístrojov, zariadení, robotov a
dopravníkov
- Odstraňovanie porúch
- Zabezpečovanie plynulého chodu liniek
- Vylepšovanie zariadení, prerábanie, dopĺňanie PLC a iných programov
- Vykonávanie všetkých typov prehliadok
- Vedenie evidencie opráv
- Objednávanie náhradných dielov
- Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Dodržiavanie ISO noriem
Miesto výkonu práce:
Teplička nad Váhom
Pracovný pomer:
Jednoročný kontrakt, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
Nástup:
01.04.2017
Kvalifikačné predpoklady:
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Nadstavbové štúdium
- Špecializácia: Elektrotechnika, Strojárstvo, Mechatronika
- El. vyhláška 508 §21 a vyššie
- Znalosti z oblastí elektrotechniky, mechaniky, elektriky,
elektroniky,hydrauliky a pneumatiky
Iné požiadavky:
- Vedomosti z oblasti elektrotechnických, mechanických,
hydraulických,pneumatických a elektrických zariadení
- Prax vo výrobnom procese alebo údržbe zariadení výhodou
- Pracovitosť, manuálna zručnosť
- Ochota učiť sa, vzdelávať sa
- Znalosť práce s počítačom

Výhodou sú:
- Znalosť PLC (Siemens, Allen Bradley)
- Základná znalosť anglického jazyka
- Praktické skúsenosti z automobilového priemyslu alebo
iných strojársky zameraných spoločností
- Znalosť niektoreho typu programovania výhodou
- Rôzne odborné certifikáty
- Práca so systémom SAP
- Práca v trojzmennej prevádzke
- Manuálna práca s nástrojmi, práca v stoji

Ponúkame:
- Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií
- Motivačný a dochádzkový bonus podľa stanovených kritérií
- Koncoročný bonus
- Preplácanie nadčasov
- Príplatky za poobednú a nočnú prácu
- Zabezpečenie dopravy v rámci žilinského regiónu
- Zľavy na nákup automobilov značky KIA
- Zaujímavý sociálny program
- Práca s najmodernejšími technológiami
- Práca v príjemnom a čistom prostredí
Ďalšie informácie:
Technici na oddelení Motoráreň, sekcia Údržba sa venujú všetkým činnostiam zameraným na zabezpečenie plynulej výroby a plynulého chodu všetkých dopravníkov, robotov, strojov, prístrojov a zariadení na oddelení Motoráreň.
Technik zabezpečuje predovšetkým technickú a programovú podporu automatizovaných výrobných strojov a zariadení v strojárskej výrobe, vykonáva opravy, zostavovanie, nastavovanie, oživovanie, skúšanie a revízie širokého sortimentu prístrojov, strojov a zariadení.
Dátum pridania:
31.01.2017

Ak máte záujem, prosíme, vyplňte si ONLINE PRIHLÁŠKU (AJ alebo SJ) alebo nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis
s uvedeným názvom pozície emailom na recruit@kia.sk alebo poštou na adresu: Kia Motors Slovensko s.r.o., P.O.Box 2, 01301 Teplička nad Váhom.

Budeme kontaktovať iba úspešných kandidátov.

« naspäť