Aktuálne pracovné pozície / Current Positions

Údržba

Mechanik sekcie Údržba Motorárne

Náplň práce:
Mechanické práce na oddelení Motoráreň:
- Nastavovanie strojov
- Meranie geometrie obrábacích strojov
- Práca s odchýlkometrom
- Montáž, lisovanie a výmena ložísk, čerpadiel a hydraulických rozvádzačov

Údržba a oprava strojov, prístrojov, zariadení, robotov a dopravníkov:
- Odstraňovanie porúch
- Zabezpečovanie plynulého chodu liniek
- Vykonávanie všetkých typov prehliadok
- Vedenie evidencie opráv
- Objednávanie náhradných dielov
- Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Dodržiavanie ISO noriem
Miesto výkonu práce:
Teplička nad Váhom
Pracovný pomer:
Jednoročný kontrakt, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
Nástup:
01.04.2017
Kvalifikačné predpoklady:
Požadované vzdelanie:
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa

Zameranie:
mechatronika, technické, elektrotechnické, strojárske
Iné požiadavky:
- Znalosť čítania technickej dokumentácie (strojnícka, mechanická a pneumatická) - nevyhnutná
- Vedomosti z oblasti elektrotechnických, mechanických, hydraulických, pneumatických a elektrických zariadení
- Manuálne zručnosti, ochota vzdelávať sa a zodpovednosť
- Znalosť základov práce so sústruhom a frézou
- Praca s prístrojmi a nástrojmi, práca v stoji
- Práca v trojzmennej prevádzke
- Základná užívateľská znalosť MS Office

Výhodou:
- Prax vo výrobnom procese alebo údržbe zariadení
- Skúsenosť s prácou s tlakovými nádobam
- Znalosť PLC (Siemens, Allen Bradley)
- Osvedčenia viazača bremien, vysokozdvižné vozíky
- Znalosť anglického jazyka
- SIMATIC STEP 7 - základy
Ponúkame:
- Odmeňovací systém porovnateľný s konkurenciou
- Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií
- Dochádzkový bonus
- Preplácanie nadčasov
- Príplatky za poobednú a nočnú prácu
- Zabezpečenie dopravy v rámci Žilinského kraja
- Zľavy na nákup automobilov značky KIA
- Zaujímavý sociálny program
- Práca s najmodernejšími technológiami
- Práca v príjemnom a čistom prostredí
Dátum pridania:
20.02.2017

Ak máte záujem, prosíme, vyplňte si ONLINE PRIHLÁŠKU (AJ alebo SJ) alebo nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis
s uvedeným názvom pozície emailom na recruit@kia.sk alebo poštou na adresu: Kia Motors Slovensko s.r.o., P.O.Box 2, 01301 Teplička nad Váhom.

Budeme kontaktovať iba úspešných kandidátov.

« naspäť