Aktuálne pracovné pozície / Current Positions

Lakovňa

Administrátor časového manažmentu

Náplň práce:
- spracovania, údržba a kontrola časových dát
- evidencia neprítomností zamestnancov (PN, OČR a i.)
- vystavovanie a evidencia ID kariet
- koordinovanie práce časových administrátorov
- spracovanie účtovných dokladov, cestovných príkazov
Miesto výkonu práce:
Teplička nad Váhom
Pracovný pomer:
Jednoročný kontrakt, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
Nástup:
ihneď
Kvalifikačné predpoklady:
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou (ekonomické zameranie
výhodou)
- znalosť práce s PC (MS Office)
- aktívna znalosť anglického jazyka
Iné požiadavky:
- flexibilita
- analytické myslenie
- schopnosť a chuť učiť sa
Ponúkame:
- Odmeňovací systém porovnateľný s konkurenciou
- Príspevky na dopravu
- Príspevky na bývanie
- Zľavy na nákup automobilov značky KIA
- Zaujímavý sociálny program
- Práca s najmodernejšími technológiami
- Práca v príjemnom a čistom prostredí
Dátum pridania:
04.04.2017

Ak máte záujem, prosíme, vyplňte si ONLINE PRIHLÁŠKU (AJ alebo SJ) alebo nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis
s uvedeným názvom pozície emailom na recruit@kia.sk alebo poštou na adresu: Kia Motors Slovensko s.r.o., P.O.Box 2, 01301 Teplička nad Váhom.

Budeme kontaktovať iba úspešných kandidátov.

« naspäť