Posolstvo prezidenta spoločnosti

Vitajte na stránkach spoločnosti Kia Motors Slovakia!

Rok 2004 predstavuje míľnik v histórii Slovenskej republiky. Prijatie Slovenska do Európskej únie prirodzene pripravilo existujúci trh na príchod veľkých investorov. Rok 2004 bol významným míľnikom aj v histórii značky Kia. Kia sa stala jednou z najrýchlejšie rastúcich automobiliek na svete. V tomto trende chceme pokračovať a napĺňať našu víziu patriť medzi popredné automobilové značky na svete. Práve vďaka nášmu závodu pri Žiline sme bližšie k dosiahnutiu našich cieľov.  

Veríme, že žiadne výzvy či ambície nie sú príliš náročné pre silný tím akým je Kia, ani pre spoločnosť Kia Motors Slovakia ako člena veľkej Kia rodiny. Sme odhodlaní, viac ako kedykoľvek predtým, dosiahnuť vynikajúce výsledky a naše vysoké ciele.

Cieľom Kia je byť na Slovensku zodpovedným členom komunity, v ktorej žije a pôsobí. Verím, že naša spoločnosť je prínosom nielen pre Žilinský región, ale aj pre celé Slovensko. Teším sa na nové výzvy, ktoré ešte len stoja pred nami. Kia je skvelá globálna spoločnosť, ktorá sa chce stať novým vyzývateľom v oblasti automobilového priemyslu. Máme najlepšie predpoklady pre dosiahnutie našich cieľov, pretože máme silu, ktorá vás prekvapí, máme „The Power to Surprise“.  

4052.jpg

Dae-Sik Kim
Prezident a CEO